Agroturystyki bez basenu, Toskania

Wybrane gospodarstwa agroturystyczne w Toskanii

  Zapraszam do obejrzenia ofert noclegów w agroturystykach w Toskanii. Są to wyjątkowe miejsca, które wybraliśmy podczas naszych podróży po Toskanii. Większość apartamentów mieści się w starych kamiennych domach, odrestaurowanych i dobrze przygotowanych dla turystów. Miejsca te mają niezwykły klimat, można tu się naprawdę zrelaksować. Większość domów otoczona jest zielenią, leżą na wzgórzach albo w gajach oliwnych. Agroturystyki w Toskanii to idealne miejsca do wypoczynku dla par, dla rodzin i grup znajomych.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Filettole

Śliczna agroturystyka blisko morza (12 km) oraz lotniska w Pizie. Do wynajęcia jest tylko jedno mieszkanie dla 2-4 osób, można zamówić śniadania i kolacje!

Isola Santa

Bajkowa wioska nad górskim jeziorem w Garfagnanie, na północy Toskanii. Do wynajęcia jest 6 mieszkań i pokoje, urządzone w typowych kamiennych domach.

Marlia

Polsko-włoska posiadłość w okolicach Lukki i Pizy, na północy Toskanii, 30 km od morza. Wyjątkowe wnętrza i cudowna właścicielka, od lat mieszkająca w Toskanii!

Montepulciano

Samodzielny domek w gaju oliwnym, 3 km od miasteczka Montepulciano. Domek dla 2-4 osób, z parkingiem i dużym ogrodem do dyspozycji. Wspaniała lokalizacja!

Valdorcia

Wspaniałe pejzaże najpiękniejszego regionu Toskanii, Val d’Orcii… 6 mieszkań w kamiennym domu na wzgórzu, z szerokim widokiem na dolinę. Tanio i pięknie!

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved