Duże domy i wille, Toskania

Niezależne domy i wille mieszczące od 4 do 22 osób

   Oto wybrane i sprawdzone samodzielne domy i wille w Toskanii. Są to miejsca, w których goście mają całkowitą prywatność, bo właściciele mieszkają gdzie indziej - służą pomocą, doglądają basenów, ale ich obecność jest bardzo dyskretna. Niektóre z willi mają własne baseny na wyłączność, ogrodzone ogrody, grille i piece do pizzy. Są to miejsca dla większych grup przyjaciół lub rodzin, które chcą pobyć w Toskanii i cieszyć się swoim towarzystwem.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Cinigiano

Niezwykłe miejsce w Toskanii! Przepięknie położona posiadłość z basenem i czterema samodzielnymi willami. Region to Maremma, 50 km od morza, cudne pejzaże.

Elmo di Sorano

Wyjątkowa posiadłość na południu Toskanii. Dwa kamienne domy dla 9-10 osób, klimatyczne wnętrza, basen i ogród na wyłączność! Niska cena, piękne okolice.

Guardistallo

Uroczy domek w winnicy 12 km od morza i piaszczystych plaż. Mieści 2-4 osoby, ma duży taras, grill i parking na ogrodzonym terenie. Idealny na wakacje w Toskanii!

Pałacyk w Chianti

Przepiękny pałac z XVII wieku w regionie Chianti, z basenem na wyłączność. Mieści aż 22 osoby, idealny dla grup, na wesela czy warsztaty fotograficzne. Świetne ceny!

Pieve di Brancoli

Fantastyczny domek z kamienia dla 2-4 osób na północy Toskanii, niedaleko Lukki. Idealne miejsce dla lubiących góry, wąskie drogi i prawdziwą Toskanię! Tuż obok dobra trattoria.

Pieve di Compito

Fantastyczna willa z basenem na wyłączność! Mieści 8-10 osób. Znajduje się w okolicy idealnej do zwiedzania Toskanii, blisko lotniska w Pizie i tylko 40 od morza. Doskonały wybór!

Santa Fiora

Przepiękny, wygodny, kamienny dom u Polki, Iwony. Znajduje się w Toskanii południowej, u podnóża góry Monte Amiata. Mieści 7-8 osób, ma ogród i miejsce parkingowe. Cudo!

Villa Fabbrica

Luksusowa willa z basenem wśród fantastycznych toskańskich pejzaży. Mieści 10 osób, basen jest na wyłączność. W okolicy dużo miast i miasteczek do zwiedzenia.

Villa Montecarlo

Samodzielna willa dla 6 osób w okolicach toskańskiego Montecarlo. Ma ogród, basen, stół do ping-ponga. Świetne miejsce do wypoczynku i wyjazdów na plaże (40 km).

Villore

Przepiękny, klimatyczny dom w wiosce Villore w Mugello. Dom mieści 5 osób plus dziecko, położony jest tuż nad strumieniem. Dla miłośników Toskanii mniej znanej!

Wille w Chianti

Dwie wspaniałe duże wille w regionie Chianti. Każda mieści 12 osób, mają wspólny basen i wielki ogród. Zachwycicie się cudownymi wnętrzami pełnymi historii!

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved