Noclegi w Toskanii, do 30 km od morza

Kwatery nad morzem, agroturystyki niedaleko plaż, Toskania

    Przedstawiamy wybór noclegów w Toskanii do 30 km od morza. Znajdziecie tu kwatery w miasteczku blisko piaszczystej plaży, agroturystyki z basenami na wybrzeżu, duże rezydencje z wygodnymi mieszkaniami w domach szeregowych, apartamenty w gospodarstwach, z których w ciągu godziny dojedziecie nad toskańskie morze. Ceny są tutaj bardzo różne, najdrożej jest w sierpniu, ale poza sezonem można liczyć na naprawdę dobre oferty.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Cecina

Tania agroturystyka z basenem nad morzem w Toskanii. Do wynajęcia jest 6 mieszkań dla 2-6 osób, jest duży basen, trawnik, parking. Do plaż jest tylko 1,8 km.

Cecina Frantoio

Oryginalna posiadłość z basenem 8 km od morza. Mieszkania dla turystów – są tu tylko dwa – urządzono w dawnej olejarni. Na miejscu można kupić wino i oliwę.

Filettole

Śliczna agroturystyka blisko morza (12 km) oraz lotniska w Pizie. Do wynajęcia jest tylko jedno mieszkanie dla 2-4 osób, można zamówić śniadania i kolacje!

Guardistallo

Uroczy domek w winnicy 12 km od morza i piaszczystych plaż. Mieści 2-4 osoby, ma duży taras, grill i parking na ogrodzonym terenie. Idealny na wakacje w Toskanii!

Lido di Camaiore

Typowe mieszkanie wakacyjne w nadmorskim miasteczku Lido di Camaiore w regionie Versilia. Mieści 2-4 osoby, ma mały balkonik. Do plaży jest tylko 150 metrów.

Marlia

Polsko-włoska posiadłość w okolicach Lukki i Pizy, na północy Toskanii, 30 km od morza. Wyjątkowe wnętrza i cudowna właścicielka, od lat mieszkająca w Toskanii!

Principina a Mare

Kwatery nad morzem w Toskanii, bardzo blisko piaszczystych, szerokich, bezpłatnych oraz dzikich plaż. Mieszkania dla 2-5 osób, skromne i proste. Miasteczko dla rodzin.

Suvereto

Piękna agroturystyka wśród lasów na wzgórzu 25 km od morza. Jest tu 13 mieszkań dla 2-6 osób, basen, ogród, klimatyzacja. Psy bardzo mile widziane!

Venturina

Duża, zadbana rezydencja blisko plaży piaszczystej na toskańskim wybrzeżu Costa degli Etruschi. Mieszkania w niskich domach, 2 baseny, liczne place zabaw dla dzieci.

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved