Noclegi na Sycylii i na Korsyce

Starannie wyselekcjonowane mieszkania i kwatery na Sycylii oraz na Korscye

    Zapraszam do przejrzenia ofert noclegów na Sycylii i na Korsyce. Są to wybrane mieszkania, apartamenty blisko morza, w okolicach odpowiednich do zwiedzania. Sycylia słynie z przepięknych plaż, starożytnych zabytków i bogatej kuchni, a Korsyka ze wspaniałej przyrody i fantastycznego wybrzeża.

Wszystkich właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Zapraszam na wakacje we Włoszech!

Balestrate

Wspaniałe, piaszczyste plaże Sycylii! Do wynajęcia są 4 wygodne mieszkania dla 2-6 osób w kamienicy z widokiem na morze, ok. 900 m od plaży. Możliwy transfer z lotniska.

Korsyka

Korsyka, 450 m od pięknej plaży! Do wynajęcia są 2 mieszkania dla 2-4 osób, z tarasem i ogródkiem przed domem. Dobra baza do wypoczynku i zwiedzania Korsyki.

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved