Noclegi u Polaków, Toskania i Umbria

Wspaniałe miejsca dla rodzin, grup znajomych i par u polskich właścicieli

   Polecamy super miejsca noclegowe u Polaków w Toskanii i Umbrii! Znajdziecie tu wybór agroturystyk i domów, gdzie gospodarzami są Polacy, wszyscy już od lat mieszkający w Toskanii lub Umbrii, znający doskonale Włochy i służący zawsze radą i pomocą. Są to przepiękne, zadbane i bardzo gościnne gospodarstwa, gdzie włoski klimat łączy się z polską serdecznością. Doskonałe dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy cenią polskie towarzystwo na wakacjach we Włoszech.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Bettolle

Piękna agroturystyka z basenem i wyżywieniem u polskiej gospodyni, Danusi. 5 mieszkań dla 2-6 osób. Idealne miejsce dla rodzin, dobra baza do zwiedzania.

Castiglione del Lago

Śliczna agroturystyka z basenem w Umbrii u polskiej właścicielki! Jest tu spory basen i 4 ładne mieszkania w kamiennym domu mieszczące 2-6 osób. Blisko jeziora i Toskanii!

Cortona

Cudowny dom dla 2-4 osób w centrum miasta, z ogródkiem. Polscy właściciele! Bardzo pięknie odrestaurowane i urządzone wnętrza. Dobre położenie do zwiedzania.

Marlia

Polsko-włoska posiadłość w okolicach Lukki i Pizy, na północy Toskanii, 30 km od morza. Wyjątkowe wnętrza i cudowna właścicielka, od lat mieszkająca w Toskanii!

Santa Fiora

Przepiękny, wygodny, kamienny dom u Polki, Iwony. Znajduje się w Toskanii południowej, u podnóża góry Monte Amiata. Mieści 7-8 osób, ma ogród i miejsce parkingowe. Cudo!

Sorano

Ośrodek z 2 basenami, idealny dla rodzin. Jest 25 mieszkań dla 2-8 osób. Gospodynią jest Polka, Klaudia. Dobra baza do zwiedzania południa Toskanii, 55 km do plaż.

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved