Noclegi w Veneto i Marche

Wybrane gospodarstwa agroturystyczne w regionach Veneto i Marche

    Zapraszam do obejrzenia ofert noclegów w agroturystykach w Veneto i Marche. Są to bardzo ciekawe regiony we Włoszech, nad Adriatykiem. Słyną z piaszczystych plaż, świetnej kuchni obfitującej w ryby, małych miasteczek i średniowiecznych opactw. Okolice Wenecji są też idealne na dłuższy przystanek w drodze do Toskanii i Umbrii.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Chioggia koło Wenecji

Agroturystka wśród pól blisko Wenecji, Chioggi i tylko 10 km od piaszczystych plaż. Do wynajęcia jest 5 mieszkań dla 2-6 osób oraz pokoje ze śniadaniami. Piękny ogród!

Monteroberto w Marche

Przepiękna agroturystyka w Marche, tylko 40 km od piaszczystych plaż. Do wynajęcia jest 5 mieszkań dla 2-4 gości, do dyspozycji basen, stoliki na dworze i wino!

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved