Noclegi w miastach, Toskania

Mieszkania i domy w miastach i miasteczkach Toskanii

    Oto wybór niedrogich noclegów w toskańskich miastach i miasteczkach. Polecam je szczególnie tym, którzy chcą pomieszkać w Toskanii wśród Włochów, poznać ich codzienne życie, chodzić rano do baru na cappuccino i brioche, odwiedzać targi, słuchać języka, przyglądać się zwyczajom. Znajdziecie tu klimatyczne apartamenty w kamienicach, niektóre z ogrodami, dobrze wyposażone i wygodne jako baza do zwiedzania. Turyści niezmotoryzowani również znajdą tutaj miejsca dla siebie, w miastach ze stacją kolejową, gdzie samochód nie jest niezbędny.

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!
Cortona

Cortona

Cudowny dom dla 2-4 osób w centrum miasta, z ogródkiem. Polscy właściciele! Bardzo pięknie odrestaurowane i urządzone wnętrza. Dobre położenie do zwiedzania.

Castelmuzio, Toskania, apartament

Castelmuzio

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum miasteczka Castelmuzio. Mieści 2-3 osoby, ma 2 wygodne sypialnie. Blisko cudownej Pienzy!

Marlia, polska posiadłość w Toskanii

Marlia

Polsko-włoska posiadłość w okolicach Lukki i Pizy, na północy Toskanii, 30 km od morza. Wyjątkowe wnętrza i cudowna właścicielka, od lat mieszkająca w Toskanii!

Florencja, mieszkanie w centrum

Florencja

Mieszkanie dla 2 osób w samym sercu wspaniałej Florencji! Wszędzie można dojść pieszo, samochód nie jest potrzebny. Idealna baza do zwiedzania. Skandalicznie niska cena!

Loro Ciuffenna, nocleg w Toskanii

Loro Fiume

Dwa wygodne mieszkania w kamienicy z XIX wieku w centrum uroczego miasteczka. Mieszczą 2-5 osób, jedno z nich ma taras, okna wychodzą na strumień. Dobre ceny!

loro6

Loro u Aldy

Dwa urocze mieszkania u cudownej, serdecznej właścicielki! Zakochacie się w tym miejscu i będziecie chcieli tu zawsze wracać. Piękny ogród, blisko do Florencji. Bardzo tanio!

Principina a Mare, mieszkania nad morzem w Toskanii

Principina a Mare

Kwatery nad morzem w Toskanii, bardzo blisko piaszczystych, szerokich, bezpłatnych oraz dzikich plaż. Mieszkania dla 2-5 osób, skromne i proste. Miasteczko dla rodzin.

San Giovanni Valdarno, mieszkanie dla 2 osób, Toskania

San Giovanni Valdarno

Mieszkanie dla 2 osób w centrum autentycznego toskańskiego miasteczka, gdzie dociera mało turystów. Bardzo tanio! Blisko stacji kolejowej, samochód niepotrzebny.

Opinie gości

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień z naszego urlopu. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic. Na miejscu jest nawet lepiej.

Andrzej

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved