Noclegi dla par, mieszkania i domki

Kwatery wybrane specjalnie dla par w Toskanii, Umbrii i innych regionach Włoch

    Zapraszam do obejrzenia ofert noclegów w Toskanii, wybranych przez nas specjalnie dla par. Są to miejsca zarówno w miastach i miasteczkach Toskanii, jak i w agroturystykach z basenami lub bez, nad morzem, u Polaków. Kwatery przeznaczone są dla dwójki osób, niektóre również dla trzech lub czterech. Są to wygodne i przyjemne mieszkania w lokalizacjach odpowiednich do zwiedzania Toskanii i wypoczynku.

Wszystkie miejsca i właścicieli znam osobiście!

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Castelmuzio

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum miasteczka Castelmuzio. Mieści 2-3 osoby, ma 2 wygodne sypialnie. Blisko cudownej Pienzy!

Chioggia koło Wenecji

Agroturystka wśród pól blisko Wenecji, Chioggi i tylko 10 km od piaszczystych plaż. Do wynajęcia jest 5 mieszkań dla 2-6 osób oraz pokoje ze śniadaniami. Piękny ogród!

Filettole

Śliczna agroturystyka blisko morza (12 km) oraz lotniska w Pizie. Do wynajęcia jest tylko jedno mieszkanie dla 2-4 osób, można zamówić śniadania i kolacje!

Florencja

Mieszkanie dla 2 osób w samym sercu wspaniałej Florencji! Wszędzie można dojść pieszo, samochód nie jest potrzebny. Idealna baza do zwiedzania. Skandalicznie niska cena!

Isola Santa

Bajkowa wioska nad górskim jeziorem w Garfagnanie, na północy Toskanii. Do wynajęcia jest 6 mieszkań i pokoje, urządzone w typowych kamiennych domach.

Loro Fiume

Dwa wygodne mieszkania w kamienicy z XIX wieku w centrum uroczego miasteczka. Mieszczą 2-5 osób, jedno z nich ma taras, okna wychodzą na strumień. Dobre ceny!

Loro u Aldy

Dwa urocze mieszkania u cudownej, serdecznej właścicielki! Zakochacie się w tym miejscu i będziecie chcieli tu zawsze wracać. Piękny ogród, blisko do Florencji. Bardzo tanio!

Lunigiana

W górach Lunigiany, na północy Toskanii są do wynajęcia cztery wygodne pokoje z łazienkami, śniadanie w cenie. Dostępny jest też basen, z pięknym widokiem na szczyty!

Monteroberto w Marche

Przepiękna agroturystyka w Marche, tylko 40 km od piaszczystych plaż. Do wynajęcia jest 5 mieszkań dla 2-4 gości, do dyspozycji basen, stoliki na dworze i wino!

Principina a Mare

Kwatery nad morzem w Toskanii, bardzo blisko piaszczystych, szerokich, bezpłatnych oraz dzikich plaż. Mieszkania dla 2-5 osób, skromne i proste. Miasteczko dla rodzin.

San Giovanni Valdarno

Mieszkanie dla 2 osób w centrum autentycznego toskańskiego miasteczka, gdzie dociera mało turystów. Bardzo tanio! Blisko stacji kolejowej, samochód niepotrzebny.

Suvereto

Piękna agroturystyka wśród lasów na wzgórzu 25 km od morza. Jest tu 13 mieszkań dla 2-6 osób, basen, ogród, klimatyzacja. Psy bardzo mile widziane!

Valdorcia

Wspaniałe pejzaże najpiękniejszego regionu Toskanii, Val d’Orcii… 6 mieszkań w kamiennym domu na wzgórzu, z szerokim widokiem na dolinę. Tanio i pięknie!

Venturina

Duża, zadbana rezydencja blisko plaży piaszczystej na toskańskim wybrzeżu Costa degli Etruschi. Mieszkania w niskich domach, 2 baseny, liczne place zabaw dla dzieci.

Villore

Przepiękny, klimatyczny dom w wiosce Villore w Mugello. Dom mieści 5 osób plus dziecko, położony jest tuż nad strumieniem. Dla miłośników Toskanii mniej znanej!

W sercu Umbrii

Elegancka posiadłość w Umbrii, z basenem, restauracją, sauną, jacuzzi i wieloma atrakcjami dla dzieci. Dogodne położenie do odpoczynku. Wysoki standard.

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved