Agroturystyki z basenem, Umbria

Wybrane gospodarstwa agroturystyczne w Umbrii

    Zapraszam do obejrzenia ofert noclegów w agroturystykach w Umbrii. Wybraliśmy te miejsca ze względu na ich położenie, dogodne do podróżowania oraz do spędzenia czasu na miejscu, przy basenie, na spacerach z dziećmi lub po prostu na leżaku z książką. Umbria jest przepięknym regionem, nieco mniej znanym niż Toskania, ale również wartym zwiedzenia. Zwana jest "zielonym sercem Włoch", a jej pagórkowaty krajobraz i pola słoneczników są wdzięcznym tematem fotografii. Najważniejsze miasto Umbrii to Perugia, wspaniała, o długiej historii, z zabytkami z czasów Etrusków, dobrymi muzeami i malowniczymi uliczkami. Inne równie fascynujące miasta to Orvieto, Asyż św. Franciszka czy Spoleto. Z Umbrii można się również wybrać na wycieczkę do Rzymu.

 

Odpowiadam na wszystkie maile zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Jeśli nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że mail nie dotarł. Piszcie ponownie lub dzwońcie. Jeśli chcecie być na bieżąco, obserwujcie nasz profil "Toskania i Umbria" na facebooku. Toskania czeka!

Castiglione del Lago

Śliczna agroturystyka z basenem w Umbrii u polskiej właścicielki! Jest tu spory basen i 4 ładne mieszkania w kamiennym domu mieszczące 2-6 osób. Blisko jeziora i Toskanii!

Fabro

Agroturystyka na granicy Umbrii, Toskanii i Lacjum. 9 mieszkań dla 2-8 osób, basen, jazda konna, restauracja i atrakcje dla dzieci. Świetne miejsce do zwiedzania i wypoczynku!

W sercu Umbrii

Elegancka posiadłość w Umbrii, z basenem, restauracją, sauną, jacuzzi i wieloma atrakcjami dla dzieci. Dogodne położenie do spokojnego odpoczynku. Wysoki standard.

Dziękujemy za pomoc w wyborze lokum. Spędziliśmy w Castelmuzio uroczy tydzień. Widok na miasteczko zapiera dech w piersiach, a uliczki, domy i kwiaty w glinianych donicach tworzą niesamowity klimat.

Dorota, lipiec 2014

Z pobytu w gospodarstwie w Gambassi Terme jesteśmy bardzo zadowoleni. Gospodarze bardzo mili, ale nie narzucający się z towarzystwem. Gospodyni podrzucała nam wino i oliwę na miejsce, wprost do apartamentu.

Mirosław, lipiec 2016

To były niesamowite wakacje. Niesamowite, bo we Włoszech, niesamowite, bo w Toskanii, niesamowite, bo... W dużej mierze, a może nawet przede wszystkim niesamowite, bo u Aldy w Loro Ciuffenna.

Agnieszka, wrzesień 2017

Wczoraj wróciliśmy z Bettolle. Chciałem bardzo podziękować za zorganizowanie nam tego wyjazdu. Miejsce jest faktycznie cudowne. Jest to rzadki przypadek kiedy zdjęcia nie przekłamują nic a nic.

Andrzej, czerwiec 2017

Kontakt

Anna Goławska

godz. 9-17

Regulamin

Copyright 2017 ©  All Rights Reserved