Balestrate

Balestrate, apartamenty nad morzem, Sycylia

Balestrate to małe miasteczko nad brzegiem morza, na północy Sycylii. Leży 60 km od lotniska w Trapani i 35 od lotniska w Palermo. Do Trapani można z Polski dolecieć bezpośrednio liniami Ryanair. Plaże są tu przepiękne, szerokie i piaszczyste.
Do wynajęcia są cztery mieszkania, przestronne, dobrze wyposażone (pralka, suszarka, tv) z balkonem lub tarasem, z widokiem na morze. Każde ma 2 sypialnie, łazienkę, kuchnię z salonem. Mieszczą do 6 osób. Do dyspozycji gości jest parking (na ulicy przed domem), internet wi-fi, grill.
Do plaży jest 950 m. Morze przy brzegu jest płytkie, idealne dla dzieci.

Miejsce i właścicieli znamy osobiście.
W Balestrate jest dużo restauracji, barów, sklepów, przystanek autobusowy oraz stacja kolejowa. Samochód nie jest więc niezbędny, z lotniska możliwy jest transfer (koszt z Trapani - 50 euro/4 osoby, z Palermo - 40 euro). Ewentualnie samochód można wypożyczyć na lotnisku lub w miasteczku.
Balestrate to doskonałe miejsce na wypoczynek, ale też baza do zwiedzania. Warto pojechać do Palermo, Monreale, Trapani, Castellamare del Golfo, Riserva Dello Zingaro, Erice, na wyspę Favignanę, do Segesty (wszystkie te miejsca w odległości do 60 km).


  01.08-15.08
(2 os.)
15.08-31.08
(2 os.)
lipiec
(4 os.)
czerwiec, wrzesień
(4 os.)
kwiecień, maj,
paźdz. (4 os.)
marzec, grudzień
(4 os.)
listopad, styczeń,
luty (4 os.)
Mimosa
Girasole
Ciclamino
Orchidea
605 euro 550 euro 440 euro 297 euro 242 euro 220 euro 187 euro

Ceny za tydzień za mieszkanie. W sierpniu dotyczą 2 osób, w pozostałych miesiącach - 4 osób. Każda dodatkowa osoba płaci 77 euro/tydz. W cenę wliczona jest pościel, ręczniki, woda, prąd, gaz, internet wi-fi. Wynajem od soboty do soboty, poza sezonem również w innych terminach. Dodatkowo płatne: sprzątanie końcowe 30 euro, klimatyzacja/ogrzewanie zimą wg licznika - opcjonalnie. Przy rezerwacji wymagana wpłata 10% zadatku.


Zobacz na mapie | Rezerwacje [golawska.anna@gmail.com]

1) Mimosa (4+2 os.), parter
Mieszkanie ma 2 sypialnie, w jednej łóżko dwuosobowe, w drugiej - 2 pojedyncze, kuchnię z salonem (tu rozkładana kanapa), łazienkę z prysznicem. Stolik z krzesłami na zewnątrz na tarasie. Na wyposażeniu pralka, kuchenka, lodówka, piecyk.

Mimosa, kuchniaMimosa, salonMimosa, sypialniaMimosa, sypialnia
2) Girasole (4+2 os.), parter
Mieszkanie ma 2 sypialnie, w jednej łóżko dwuosobowe, w drugiej - 2 pojedyncze, kuchnię z salonem (tu rozkładana kanapa), łazienkę z prysznicem. Stolik z krzesłami na zewnątrz na tarasie. Na wyposażeniu pralka, kuchenka, lodówka, piecyk.

Girasole, sypialniaGirasole, tarasGirasole, kuchniaGirasole, sypialnia
3) Ciclamino (4+2 os.), I piętro
Mieszkanie ma 2 sypialnie, w jednej łóżko dwuosobowe, w drugiej - 2 pojedyncze, kuchnię z salonem (tu rozkładana kanapa), łazienkę z prysznicem. Jest balkon oraz duży taras na drugim piętrze, ze stołem, krzesłami, parasolami - do wspólnego użytku z mieszkaniem Orchidea. Na wyposażeniu pralka, kuchenka, lodówka, piecyk.

Ciclamino, balkonCiclamino, kuchniaCiclamino, łazienka Ciclamino, sypialnia
4) Orchidea (4+2 os.), II piętro
Mieszkanie ma 2 sypialnie, w jednej łóżko dwuosobowe, w drugiej - 2 pojedyncze, kuchnię z salonem (tu rozkładana kanapa), łazienkę z prysznicem. Jest balkon oraz duży taras ze stołem, krzesłami, parasolami, do wspólnego użytku z mieszkaniem Ciclamino. Na wyposażeniu pralka, kuchenka, lodówka, piecyk.

Orchidea, balkonOrchidea, kuchniaOrchidea, sypialniaOrchidea, łazienka
Pozostałe zdjęcia

BalestrateBalestrateBalestrate Balestrate

BalestrateBalestrateBalestrate Balestrate