Calci

Agroturystyka w Calci koło Pizy, Toskania

Gospodarstwo położone jest wśród pól i gajów oliwnych w dolinie Calci, blisko Pizy i zaledwie 30 km od morza. Właściciele hodują konie, owce i osiołki, uprawiają ziemię. Można tu kupić oliwę z oliwek, mydło i konfitury domowej produkcji, owoce, warzywa, jajka. Na miejscu jest też restauracja prowadzona przez właścicieli.
Do Calci idzie się 10 minut pieszo. W miasteczku znajdują się sklepy, supermarket, restauracje oraz lodziarnia. W San Giuliano (15 km) można skorzystać z term. Do Pizy jest tylko 12 km, a do polecanych piaszczystych plaż w Marina di Vecchiano - 30 km.
W starym kamiennym domu mieszczą się 2 apartamenty i pokój dla turystów. Wnętrza zostały odrestaurowane z wielką starannością, zachowano oryginalne podłogi i belki stropowe. Mieszkania znajdują się na ostatnim piętrze domu. Kuchnie są dobrze wyposażone (lodówka, kuchenka, piecyk, żelazko, odkurzacz, garnki, sztućce, naczynia itd.), mają kominki (drewno gratis) oraz tv. W mieszkaniach są też wentylatory.
Na zewnątrz jest nowy basen, 9x4 m, głębokość 1,5 m, czynny od 15 czerwca, stół do ping-ponga, grill, stoły i krzesła. Można korzystać z internetu wi-fi.
Odległości od ciekawych miejsc: Piza 12 km, Lucca 20 km, Florencja 80 km, plaże 30 km, San Gimignano 70 km.

  24.06 - 30.09 pozostałe
Volpe (4+1 os.) 750 euro 600 euro
Riccio (4+1 os.) 750 euro 600 euro
Pokój Tasso (2 os.) 90 euro/noc

Ceny za tydzień za mieszkanie dotyczą 4 osób. Dostawka dla 1 dodatkowej osoby - 15 euro/dzień. W cenę mieszkań wliczone są: pościel, ręczniki, prąd, woda, gaz, internet wi-fi. Dodatkowo płatne sprzątanie końcowe 50 euro. W cenę pokoju Tasso wliczone jest również śniadanie włoskie (na słodko). Dodatkowo płatne korzystanie z pralki - 6 euro, ogrzewanie zimą. Wynajem mieszkań od soboty do soboty, poza sezonem również w krótszych terminach, pokój Tasso - terminy dowolne. Można wykupić śniadania - 6/9 euro/dzień/os. oraz kolacje - 20/30 euro/os. Można przyjechać z małym psem - dopłata 20 euro. Przy rezerwacji wymagana przedpłata 30%; na miejscu kaucja zwrotna 100 euro.

Miejsce i właścicieli znamy osobiście.

Zobacz na mapie | Rezerwacje [golawska.anna@gmail.com]

1) Volpe, 4+1 os., 2 sypialnie, kuchnia, łazienka
Apartament ma 70 mkw, składa się z kuchni/jadalni, sypialni z łóżkiem podwójnym, sypialni z łóżkiem piętrowym i dodatkowym łóżkiem, łazienki z prysznicem.

VolpeVolpeVolpeVolpe

Volpe Volpe Volpe
2) Riccio, 4+1 os., 2 sypialnie, kuchnia, łazienka
Apartament ma 60 mkw, składa się z kuchni/jadalni, sypialni z łóżkiem podwójnym, sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi (można je złączyć) i łóżkiem dodatkowym, łazienki z prysznicem.

RiccioRiccioRiccio Riccio

Riccio Riccio Riccio

3) Pokój Tasso, 2 os.
Pokój dwuosobowy z łazienką, wyposażony w małą lodówkę, czajnik, tv. Może być wynajmowany samodzielnie lub z apartamentem Volpe. Pokój nie ma dostępu do kuchni, w związku z tym nie ma tu możliwości przygotowywania ani spożywania posiłków.

TassoTasso

Pozostałe zdjęcia

CalciCalciCalci Calci

CalciCalciCalciCalci

Calci Calci Calci Calci

Calci Calci Calci Calci

Calci Calci Calci Calci

Calci Calci Calci Calci

Calci Calci Calci Calci

Calci Calci Calci Calci