Pescia, noclegi w Toskanii

Między Pescia a Capannori, apartamenty z basenem, Toskania

Pomiędzy miejscowościami Pescia i Capannori leży piękna duża posiadłość - wśród winnic i gajów oliwnych, tylko 40 km od morza. W starym odrestaurowanym domu znajdują się 4 apartamenty dla turystów, mieszczące od 2 do 6 osób. Tuż za domem na skarpie jest duży basen.
Z gospodarstwa roztaczają się wspaniałe widoki na okolice, do wybrzeża i plaż jest stąd około 40 km.
Wszystkie kuchnie są dobrze wyposażone - posiadają lodówki, kuchenki z piekarnikami, zmywarki (oprócz Limone). Można skorzystać z pralki i żelazka. Każde mieszkanie ma telewizor. Na zewnątrz jest stół do ping-ponga, grille, przy basenie leżaki. Dostępny jest internet wi-fi.
Do Pescii, w której znajduje się słynny Park Pinokia, jest ok. 8 km. W okolicach jest dużo restauracji, najbliższe supermarket, bar, bankomat znajdują się w odległości ok. 2-3 kilometrów. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem przy basenie i plażowaniem. Najbliższe piaszczyste plaże - płatne i bezpłatne - są w Marina di Vecchiano (40 km).

W odległości kilkuset metrów od posiadłości znajduje się samodzielna willa z basenem, należąca do tych samych właścicieli.

Odległości od miejsc wartych odwiedzin: Pescia 8 km, Lukka 15 km, Piza 45 km, Florencja 70 km, Montecatini Terme 20 km, Certaldo 60 km, San Gimignano 80 km.

  08.07-26.08 23.06-07.07
25.08-22.09
Gatto (6os.) 1050 euro 770 euro
Melograno (4+2os.) 896 euro 595 euro
Sole (4+2os.) 896 euro 595 euro
Limone (2os.) 560 euro 455 euro

Ceny za tydzień za mieszkanie. Wynajem od soboty do soboty, poza sezonem również w innych terminach. W cenę wliczona pościel, ręczniki, prąd, gaz, woda, internet wi-fi, sprzątanie końcowe. Dostawka 50 euro/tydzień. Przy rezerwacji wymagana wpłata 20% zadatku na konto, reszta płatna również na konto na 2 miesiące przed przyjazdem. Kaucja zwrotna 200 euro. Czynne od 23.06 do 22.09.

Miejsce i właścicieli znamy osobiście.

Zobacz na mapie | Rezerwacje [golawska.anna@gmail.com]


1) Gatto (6 os.), 3 sypialnie, kuchnia, łazienka
Mieszkanie znajduje się na piętrze domu. Ma jedną sypialnię z łóżkiem podwójnym, 2 sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi każda, kuchnię i łazienkę z prysznicem. Na zewnątrz jest zadaszenie ze stołem i krzesłami, grill, basen, parking.

Gatto Gatto Gatto Gatto

Gatto Gatto

2) Melograno (4+2 os.), 2 sypialnie, kuchnia, łazienka
Mieszkanie mieści się na dwóch poziomach, z wejściem na parterze. Na parterze znajduje się kuchnia, na piętrze - 2 sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnym, druga z 2 pojedynczymi), łazienka z prysznicem. Na zewnątrz jest zadaszenie ze stołem i krzesłami, grill, basen, parking.

Melograno Melograno Melograno Melograno

Melograno Melograno

3) Sole (4+2 os.), 2 sypialnie, kuchnia, łazienka
Mieszkanie mieści się na parterze. Ma 2 sypialnie - jedna z łóżkiem podwójnym, druga z 2 łóżkami pojedynczymi, kuchnię-salon (z kanapą rozkładaną), łazienkę z prysznicem. Na zewnątrz jest zadaszenie ze stołem i krzesłami, grill, basen, parking.

Sole Sole Sole Sole

4) Limone (2 os.), 1 sypialnia, kuchnia, łazienka
Mieszkanie znajduje się na piętrze. Ma jedną sypialnię z łóżkiem podwójnym, kuchnię, łazienkę z prysznicem. Możliwa dostawka dla jednej osoby. Na zewnątrz jest zadaszenie ze stołem i krzesłami, grill, basen, parking.

Limone Limone Limone Limone

Pozostałe zdjęcia

pescia pescia pescia pescia

pescia pescia pescia pescia

pescia pescia pescia pescia

pescia pescia pescia pescia